Kategoriler

HAKKIMIZDA

Biz Ne Yapıyoruz?

Şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler arasında; teknik servis hizmeti, yeni ürün temini, buy-back(geri alım), teminat kapsamındaki cihazlar onarım sürecindeyken size yardımcı olmaya hazır müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Bu temel hizmetlerimizin yanında, değişen ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yaratıcı çözümler üreterek ve mesleki tecrübelerimizi kullanarak kişiye/kuruma özel ayrıcalıklı hizmet seçenekleri oluşturma imkân ve kabiliyetimiz vardır. Şirketimiz uzun yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerimizin beklenti ve taleplerine uygun uzman kadrolarıyla, gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak, kalite standartlarına uygun hizmet vermeye devam etmektedir.

Sertifikalı Kalite Standartlarımız

Zirve GSM, Yenileme Merkezi Sertifikasına sahip birkaç sağlayıcıdan biridir. Bu kalite etiketi sayesinde, mali açıdan sağlıklı ve profesyonel olarak yenilenmiş bir sağlayıcıdan güvenilir bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bir kuruluş olarak sadece mümkün olan en iyi müşteri deneyimi için çabalamakla kalmıyoruz, ürünlerimizin kalitesi ve özellikle menşei de bizim için çok önemli. Bu nedenle yalnızca bize izlenebilir yenilenmiş ekipman tedarik eden güvenilir tedarikçilerle çalışıyoruz. Örneğin; hırsızlıktan kaynaklanan ekipman satın almamızı ve dolayısıyla satmamızı önlüyoruz. Ayrıca kuruluşumuz TS 13906, TS12134 ve TS12498 sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar 31221 sayılı ve 22 Ağustos 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Yenilenmiş Ürünlerin Satışı Hakkında Yönetmelik kapsamında kullanılmış malın yenilenmesi, sertifikalandırılması ve bu Yönetmelikte belirtilen diğer işlemleri yürütmek üzere kurulan, Bakanlık veya Türk Standartları Enstitüsünün belirlediği standartları taşıyan ve Bakanlıktan aldığı yenileme yetki belgesine dayanarak faaliyet gösteren tüzel kişilerin TS 13906 standardına uygunluklarını gösteren resmi belgelerdir.

Misyonumuz

En iyi ürünü sunmak ve bu ürünleri mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırmak.

Vizyonumuz

Doğru kalite-Fiyat oranını sağlayarak sunduğumuz hizmetlerle sektörde daima tercih edilen firma olmak ve kalıcı üstünlükler sağlamak.

Zirve GSM’i seçerseniz, 'pahalıdan sürdürülebilir' e geçersiniz.

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Zirve GSM, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusunda teknolojik ürünleri müşteriyle buluşturmaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş

zirvegsm.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. zirvegsm.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi 

Satılan her ürün ilgili markanın güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Zirve GSM'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En İyi Müşteri Deneyimi 

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan zirvegsm.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Whatsapp, Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.